Середа, 23.05.2018, 21:41
Відділ освіти Бобровицької районної державної адміністрації
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2018 » Квітень » 18 » Змагання з легкоатлетичного кросу
15:19
Змагання з легкоатлетичного кросу

18 квітня відбулися районні змагання школярів з легкоатлетичного кросу. Юнаки та дівчата змагалися на різних дистанціях, у результаті перемогу здобули:

Дівчата 2005 р.н. та молодші

Дистанція 800 метрів

І – Вітівська Тамара, учениця Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ – Шкляревська Ірина, учениця Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

ІІІ – Лисенко Лілія, учениця Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

 

Дівчата 2003-2004 р.н.

Дистанція 800 метрів

І – Манжай Даша, учениця Озерянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ – Булах Анастасія, учениця Макарівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІІ – Манжай Діана, учениця Озерянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

Дівчата 2000-2002 р.н.

Дистанція 1000 метрів

І – Лисенко Майя, учениця Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

ІІ – Бреус Анна, учениця Бобровицької гімназії;

ІІІ – Крук Вікторія, учениця Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

 

Юнаки 2005 р.н. та молодші

Дистанція 1000 метрів

І – Савченко Євген, учень Горбачівського НВК;

ІІ – Вітівський Максим, учень Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ – Ключник Нікіта, учень Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

 

Юнаки 2003-2004 р.н.

Дистанція 1000 метрів

І – Долгов Роман, учень Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ – Лепеха Валерій, учень Старобасанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ – Шостка Роман, учень Кобижчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

Юнаки 2000-2002 р.н.

Дистанція 2000 метрів

І – Єременок Олександр, учень Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ – Подгайко Артем, учень Бобровицької гімназії;

ІІІ – Демчук Владислав, учень Бобровицької гімназії.

 

Загальнокомандний залік

І група

І – команда Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ – команда Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

ІІІ – команда Бобровицької гімназії

 

ІІ група

І – команда Макарівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІ – команда Старобасанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ – команда Горбачівського НВК.

 

 

 

 

Переглядів: 44 | Додав: rono | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту

Бобровицька ЗОШ № 1


Бібліотека Бобровицької ЗОШ № 1


Педагогічна преса

Бобровицький методичний кабінет

Відділ освіти
Конструктор сайтів - uCoz