Субота, 17.11.2018, 22:29
Відділ освіти Бобровицької районної державної адміністрації
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2018 » Березень » 20 » Районні змагання школярів з шахів та шашок
10:50
Районні змагання школярів з шахів та шашок

17 березня 2018 року в Бобровицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулися районні змагання з шахів та шашок серед школярів 12 закладів загальної середньої освіти.

Призові місця розподілилися таким чином:

ШАХИ

І група

Дівчата

І – Завальнюк Аліна, учениця Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

ІІ – Басанько Олена, Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ – Даруга Ірина, учениця Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Юнаки

І – Шундрик Єгор, учень Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

ІІ – Білановський Назарій, учень Бобровицької гімназії;

ІІІ – Удод Максим, учень Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Загальнокомандний залік

І – Бобровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

ІІ – Бобровицька гімназія;

ІІІ – Бобровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

ІІ група

Дівчата

І – Савченко Валентина, учениця Горбачівського НВК;

ІІ – Булах Світлана, учениця Макарівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІІ – Зубок Вікторія, учениця Олександрівського НВК.

Юнаки

І – Лісовенко Данило, учень Старобасанської ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів;

ІІ – Савченко Євген, учень Горбачівського НВК;

ІІІ – Зубок Вадим, учень Олександрівського НВК.

Загальнокомандний залік

І – Горбачівський НВК;

ІІ – Старобасанська ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів;

ІІІ – Макарівська ЗОШ І-ІІ ступенів.

ШАШКИ

І група

Дівчата

І – Тептюк Вікторія, учениця Бобровицької гімназії;

ІІ – Микитенко Дарія, учениця Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

ІІІ – Куц Аня, учениця Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

Юнаки

І – Самсон Дмитро, учень Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ – Кулакевич Михайло, учень Вороньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ – Ніколаєнко Євген, учень Бобровицької гімназії.

Загальнокомандний залік

І – Бобровицька гімназія;

ІІ – Бобровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

ІІІ – Марковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІ група

Дівчата

І – Олешко Влада, учениця Старобасанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ – Макухова Анастасія, учениця Старобасанської ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів;

ІІІ – Молчанова Даша, учениця Браницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Юнаки

І – Заріпбоєв Руслан, учень Олександрівського НВК;

ІІ – Шумейко Валентин, учень Горбачівського НВК;

ІІІ – Каплун Андрій, учень Макарівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Загальнокомандний залік

І – Олександрівський НВК;

ІІ – Горбачівський НВК;

ІІІ – Старобасанська ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів.

 

Переглядів: 97 | Додав: rono | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту

Бобровицька ЗОШ № 1


Бібліотека Бобровицької ЗОШ № 1


Педагогічна преса

Бобровицький методичний кабінет

Відділ освіти
Конструктор сайтів - uCoz