Вівторок, 24.10.2017, 05:18
Відділ освіти Бобровицької районної державної адміністрації
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2017 » Лютий » 21 » Районні змагання з шахів та шашок
10:09
Районні змагання з шахів та шашок

18 лютого 2017 року на базі Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулися районні змагання школярів з шахів та шашок серед команд І та ІІ групи. Учні 21 загальноосвітнього навчального закладу взяли участь у змаганнях. У результаті призові місця розподілилися таким чином:

ШАХИ

І група

Дівчата

І – Сіденко Ірина, учениця Бобровицької гімназії;

ІІ – Дяченко Оксана, учениця Новобасанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ – Чурилович Олеся, учениця Озерянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Юнаки

І – Мікрюков Іван, учень Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

ІІ – Удод Максим, учень Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

ІІІ – Олісейчик Сергій, учень Новобасанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Загальнокомандний залік

І – Бобровицька гімназія;

ІІ – Новобасанська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ – Бобровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

ІІ група

Дівчата

І – Савченко Валентина, учениця Горбачівського НВК;

ІІ – Семененко Анна, учениця Макарівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІІ – Якименко Ольга, учениця Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Юнаки

І – Зубок Вадим, учень Олександрівського НВК;

ІІ – Кудлай Іван, учень Горбачівського НВК;

ІІІ – Бодак Олександр, учень Вороньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Загальнокомандний залік

І – Горбачівський НВК;

ІІ – Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ – Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ШАШКИ

І група

Дівчата

І – Тептюк Вікторія, учениця Бобровицької гімназії;

ІІ – Бєда Аліна, учениця Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ – Лощинська Олександра, учениця Марковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Юнаки

І – Самсон Дмитро, учень Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ – Архіпов Олег, учень Новобасанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ – Ніколаєнко Євген, учень Бобровицька гімназія.

Загальнокомандний залік

І – Новобиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ – Бобровицька гімназія;

ІІІ – Марковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІ група

Дівчата

І – Бобкова Олександра, учениця Старобиківського НВК;

ІІ – Музиченко Олена, учениця Макарівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІІ – Лавріненко Діана, учениця Вороньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Юнаки

І – Кулакевич Михайло, учень Вороньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ – Топольський Вадим, учень Олександрівського НВК;

ІІІ – Бобков Андрій, учень Старобиківського НВК.

Загальнокомандний залік

І – Старобиківський НВК;

ІІ – Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ – Макарівська ЗОШ І-ІІ ступенів.

 

 

Переглядів: 97 | Додав: rono | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Друзі сайту

Бобровицька ЗОШ № 1


Бібліотека Бобровицької ЗОШ № 1


Педагогічна преса

Бобровицький методичний кабінет

Відділ освіти
Конструктор сайтів - uCoz