18 лютого 2017 року на базі Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулися районні змагання школярів з шахів та шашок серед команд І та ІІ групи. Учні 21 загальноосвітнього навчального закладу взяли участь у змаганнях. У результаті призові місця розподілилися таким чином:
ШАХИ
І група
Дівчата
І – Сіденко Ірина, учениця Бобровицької гімназії;
ІІ – Дяченко Оксана, учениця Новобасанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ – Чурилович Олеся, учениця Озерянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Юнаки
І – Мікрюков Іван, учень Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;
ІІ – Удод Максим, учень Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;
ІІІ – Олісейчик Сергій, учень Новобасанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Загальнокомандний залік
І – Бобровицька гімназія;
ІІ – Новобасанська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ – Бобровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.
ІІ група
Дівчата
І – Савченко Валентина, учениця Горбачівського НВК;
ІІ – Семененко Анна, учениця Макарівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
ІІІ – Якименко Ольга, учениця Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Юнаки
І – Зубок Вадим, учень Олександрівського НВК;
ІІ – Кудлай Іван, учень Горбачівського НВК;
ІІІ – Бодак Олександр, учень Вороньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Загальнокомандний залік
І – Горбачівський НВК;
ІІ – Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ – Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
ШАШКИ
І група
Дівчата
І – Тептюк Вікторія, учениця Бобровицької гімназії;
ІІ – Бєда Аліна, учениця Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ – Лощинська Олександра, учениця Марковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Юнаки
І – Самсон Дмитро, учень Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ – Архіпов Олег, учень Новобасанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ – Ніколаєнко Євген, учень Бобровицька гімназія.
Загальнокомандний залік
І – Новобиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ – Бобровицька гімназія;
ІІІ – Марковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів.
ІІ група
Дівчата
І – Бобкова Олександра, учениця Старобиківського НВК;
ІІ – Музиченко Олена, учениця Макарівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
ІІІ – Лавріненко Діана, учениця Вороньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Юнаки
І – Кулакевич Михайло, учень Вороньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ – Топольський Вадим, учень Олександрівського НВК;
ІІІ – Бобков Андрій, учень Старобиківського НВК.
Загальнокомандний залік
І – Старобиківський НВК;
ІІ – Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ – Макарівська ЗОШ І-ІІ ступенів.
|