Вівторок, 25.06.2024, 06:21
Відділ освіти Бобровицької районної державної адміністрації
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2016 » Липень » 7 » АНОНС ОБЛАСНИЙ ХУДОЖНІЙ МЕДІА-КОНКУРС «МОЯ УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА!» РОЗПОЧАВСЯ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ
08:11
АНОНС ОБЛАСНИЙ ХУДОЖНІЙ МЕДІА-КОНКУРС «МОЯ УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА!» РОЗПОЧАВСЯ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ

Міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» за підтримки інших громадських організацій та департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації ініціювала проведення обласного художнього медіа-конкурсу «Моя Україна – єдина країна!». Проект спрямовано на пропагування ідеї єдності та цілісності нашої країни.

Під час проведення обласного художнього медіа-конкурсу «Моя Україна – єдина країна!» (далі – Конкурс) планується проведення таких заходів: «Оцифрування» малюнків, що надійшли на Конкурс.

Створення меморіального музею-архіву малюнків в електронному вигляді та розміщення його у соціальних мережах для загального доступу. Проведення виставок оригіналів малюнків у публічних місцях.

Проведення урочистого нагородження учасників Конкурсу з залученням ЗМІ та розповсюдженням інформації про заходи. Організація зустрічей молоді з особистостями, які зробили внесок для збереження єдності та цілісності країни. Виготовлення та розповсюдження друкованої продукції, соціальної реклами – листівок/постерів з малюнками конкурсантів.

Проведення Конкурсу заплановано у такі терміни: 01 липня – 31 жовтня 2016 року.

             Конкурс проводиться за підтримки таких установ та організацій:

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації (у рамках проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету)

Чернігівська обласна організація Товариства сприяння обороні України та Управління військово-патріотичної роботи та сприяння територіальній обороні Центрального Комітету Товариства сприяння обороні Україні по Чернігівській області

Благодійний фонд «ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!»

ГО "ВП ГО «САМООБОРОНА МАЙДАНУ» в Чернігівській області"

Культурно-мистецький центр "ІНТЕРМЕЦЦО"

ГО "СУСПІЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ"

ГО "ЧЕРНІГІВСЬКА ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА".

Запропонований проект спрямовано на розвиток вже виконаних у місті Чернігові у 2015 році проектів/програм:

1) Проект «Виставка-конкурс дитячого патріотичного малюнку "Національна гвардія – гордість України!"»

2) Комплексна програма ««Постійно діюча виставка-конкурс дитячого патріотичного малюнку» та «Напиши бійцю листівку»» (отримала підтримку/фінансування на конкурсі, що проводився відділом у справах сім’ї та молоді УССМС Чернігівської міської ради, проектів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно дітей та молоді міста Чернігова)

Запрошуємо прийняти участь у Конкурсі!

ОБЛАСНИЙ ХУДОЖНІЙ МЕДІА-КОНКУРС «МОЯ УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА!»
УМОВИ УЧАСТІ

1. Участь у обласному художньому медіа-конкурсі «Моя Україна – єдина країна!» (далі – Конкурс) можуть брати мешканці Чернігівської області віком до 18 років (неповнолітні - за згодою батьків) (далі – Учасник).

Конкурсні роботи приймаються з 01 липня 2016 року до 30 вересня 2016 року з супровідними листами/інформацією. Підбиття підсумків Конкурсу та відзначення

Учасників – у жовтні 2016 року.

Адреса для подання робіт:

– поштова: ТСОУ, вул. Реміснича (Комсомольська), 49, каб. 24 (приймальня) м. Чернігів, Чернігівська обл., 14000;

– електронна адреса: athenaeum.cn@gmail.com

Конкурсанти, які проживають за межами міста Чернігова можуть за попередньою домовленістю подавати роботи до осередків ТСОУ в містах і районах області.

2. Учасникам пропонується виконувати конкурсні роботи за такими номінаціями:

1) «Україна-Русь – моя держава» (декларування та пропагування ідеї єдності та цілісності нашої країни; видатні постаті, які зробили внесок для втілення цієї ідеї та захисту цілісності та єдності України; визначні дати, події та свята);

2) «Україна – європейська країна» (зв'язок історії та місце України та історичних українських територій у європейській та світовій історії; події, особистості, які показували/втілювали ідею української державності, єдності та цілісності України, пропагували/представляли українську державу європейській та міжнародній спільноті);

3) «Фейкам. net» (спростування та висміювання антиукраїнської пропаганди, фейків, вигадок).

3. Вимоги до робіт Учасників Конкурсу:

3.1. На Конкурс представляються індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці (фломастери, олівці, фарби тощо), комп’ютерній графіці.

3.2. Малюнки пропонується виконувати на папері стандартних розмірів.

Розмір малюнка не повинен перевищувати формат А2 (420х594 мм), фото/скановане зображення (за наявності) малюнка у форматі .JPG - не більше 10 мегабайт.

Розмір файлу комп’ютерної графіки - не більше 10 мегабайт.

3.3. На зворотному боці у верхньому лівому куті кожної конкурсної роботи необхідно українською мовою зазначити (написати авторучкою,

фломастером) друкованими літерами таку інформацію:

прізвище, повне ім'я та вік автора роботи.

До малюнків, виконаних у комп’ютерній графіці, додається файл з вищезазначеною інформацією у форматі .DOC (допускається .DOCX, .TXT)

3.3.1. До зворотного боку кожної конкурсної роботи необхідно приєднати (степлером або в інший спосіб, що дозволяє роз'єднати без шкоди для цілісності паперу) аркуш з такою інформацію, що написана друкованими літерами (надрукована) українською мовою:

а) прізвище, повне ім'я та вік автора роботи

б) назва роботи, техніка виконання;

в) номінація;

г) населений пункт, район проживання;

д) коротка біографічна довідка з описом творчих досягнень та хобі (за бажанням)

е) назва навчального закладу,

ж) контактний телефон,

з) e-mail;

и) відмітка про згоду / не згоду дарування (експонування) малюнка військовим частинам або військовослужбовцям, що розташовані у зоні проведення анти терористичної операції.

До малюнків, виконаних у комп’ютерній графіці, додається файл з вищезазначеною інформацією у форматі .DOC (допускається .DOCX, .TXT)

3.4. Паперові малюнки не треба згинати, оформлювати рамкою, паспарту, наклейками та інше, можна вкладати у прозорий пластиковий файл. Бажано надсилати на електронну адресу Оргмітету фотографію/скановане зображення паперових малюнків (в темі повідомлення зазначати конкурс «Моя Україна – єдина країна!», прізвище та ініціали конкурсанта) з дотриманням вимог та наданням інформації, що вказані у пунктах 3.2-3.3.1.

4. Критерії оцінки робіт:

– актуальність та повнота розкриття теми;

– рівень володіння технікою виконання, матеріалом;

– творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем тощо);

– охайність роботи та старанність.

4. Роботи, що не відповідають вимогам п. 3, до участі у Конкурсі не допускаються.

4.1. Оргкомітет має право відмовити в участі у Конкурсі малюнкам, зміст яких суперечить чинному законодавству України або загальноприйнятим нормам моралі, зокрема, спрямовані на поділ громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

5. Беручи участь у Конкурсі, Учасник погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Умовами.

а) Приймаючи участь у Конкурсі, кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання малюнків та наданої ним інформації про себе Оргкомітету/Організатору, з метою/методами, що не порушують чинне законодавство України, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з метою поширення інформації, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ.

б) Факт виконання дій, встановлених цими Умовами, є згодою Учасника на використання його персональних даних, зазначених ним/нею, Організатором або залученими ним особами для виконання зобов’язань з реалізації Конкурсі.

в) Учасники розуміють, що дані, зазначені ними для участі в Конкурсі, будуть оброблятися Оргкомітетом/Організатором і залученими ним особами з використанням і без використання засобів автоматизації, включаючи збір, зберігання, передачу (в тому числі транскордонну) відповідно до чинного законодавства про персональні дані, і дають згоду на таку обробку при згоді з цими Умовами.

г) Згода на обробку персональних даних, зазначена в цьому розділі, діє протягом усього строку проведення Конкурсу та 5 (п’яти) років після її/його закінчення.

6. Оргкомітет не видає мистецькознавчих оцінок і не зобов'язується аргументувати свої рішення. Оргкомітет не зобов’язується повертати малюнки Учасникам Конкурсу.

Оргкомітет Конкурсу залишає за собою право у будь-який час змінювати умови Конкурсу без повідомлення або згоди Учасників Конкурсу. Повідомлення про зміну умов Конкурсу, новини будуть розміщуватися на сторінці в мережі фейсбук.

7. Адреса Оргкомітету Конкурсу:

поштова: ТСОУ, вул. Реміснича (Комсомольська), 49, каб. 24 (Приймальня) м. Чернігів, Чернігівська обл., 14000

електронна адреса: athenaeum.cn@gmail.com (в темі повідомлення зазначати конкурс «Моя Україна – єдина країна!», прізвище та ініціали конкурсанта).

Сторінка в мережі фейсбук: https://www.facebook.com/patriotic.picture

Контакти:

Виконавчий директор МГО «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» Євгеній Малецький, тел.. 067 73 53 003

Координатор проекту Галіна Балуба, тел.. 093 144 89 89

Переглядів: 720 | Додав: rono | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Липень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту

Бобровицька ЗОШ № 1


Бібліотека Бобровицької ЗОШ № 1


Педагогічна преса

Бобровицький методичний кабінет

Відділ освіти
Конструктор сайтів - uCoz