Дуже гарний подарунок на початку другого семестру отримали учні Кобижчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів – це 14 новеньких компיּютерів з необхідним програмним забезпеченням. Обладнання надійшло в школу із Міністерства освіти і науки України відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки.
Компיּютери вручили школярам заступник голови райдержадміністрації Т.О.Ляшенко та начальник відділу освіти райдержадміністрації С.М.Лоленко.
З 10 січня компיּютери вже встановлені, тож тепер уроки інформатики стали для учнів ще цікавішими та пізнавальними.
![](/_nw/5/s73560746.jpg) ![](/_nw/5/s77611164.jpg) ![](/_nw/5/s00687982.jpg) ![](/_nw/5/s42465321.jpg) |