1 березня 2017 року в районному методичному кабінеті відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, в якому взяли участь працівники відділу освіти, райметодкабінету, директори загальноосвітніх навчальних закладів. Про стан організації роботи груп продовженого дня та дотримання інструктивно-методичних рекомендацій з питань створення безпечних умов організації навчально-виховного процесу в Бобровицькій гімназії, Бобровицьких № 1 та № 2, Вороньківській, Кобижчанській, Озерянській ЗОШ І-ІІІ ступенів інформувала присутніх методист райметодкабінету Липко К.М. Проаналізувала ефективність роботи сайтів загальноосвітніх навчальних закладів методист райметодкабінету Вітюк Т.В. Підвів підсумки роботи колегії начальник відділу освіти С.М.Лоленко.
![](/_nw/5/s79299876.jpg) ![](/_nw/5/s94976280.jpg) ![](/_nw/5/s92355382.jpg) |