16 вересня на базі Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся районний семінар з питань охорони праці, в якому взяли участь керівники закладів освіти та завідуючі господарствами шкіл. Про дотримання правил охорони праці під час роботи в осінньо-зимовий період інформувала присутніх Барзіловська Лариса Олексіївна, головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Чернігівській області. Про заходи, спрямовані на профілактику виробничого травматизму в закладах освіти, повідомила Горлач Тетяна Броніславівна, головний спеціаліст у Бобровицькому районі відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Козелецькому районі.
![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/3/s81678945.jpg) ![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/3/s76710379.jpg) ![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/3/s60288947.jpg) |