18 квітня на базі Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся семінар заступників директорів з навчальної роботи з проблеми: "Створення інноваційного освітнього простору навчального закладу як форми його розвитку". ![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/0/s68634009.jpg) У ході семінару присутні ознайомилися з експерементально-дослідницькою роботою, яка проводиться в навчальному закладі. ![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/0/41192500.jpg)
Відвідали уроки математики (учитель Ілляшенко Л.І., 6-Б клас), української мови (учитель Костенко І.П., 6-В клас), заняття за проектами "Прикладна інформатика" (учитель Дарага Ю.П., 2 клас) та "Сходинки до інформатики" ( учитель Слива Н.В., 3 клас). ![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/0/s90548977.jpg) ![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/0/s52160580.jpg)
![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/0/s46840585.jpg)
Борисенко В.Г., учитель-методист, ( яка працює за науково-педагогічним проектом "Інтелект України") провела майстер-клас у 1 класі. ![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/0/s95953025.jpg) ![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/0/s19771090.jpg)
У програмі роботи семінару був продемонстрований стендовий захист проектних та науково-дослідницьких робіт. Підвела підсумки семінару завідувачка районним методичним кабінетом Сонець О.І, яка акцентувала увагу на впровадженні освітньої інноваційної діяльності в загальноосвітніх навчальних закладах району.
|