19 березня на базі Новобасанської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 відбувся семінар керівників ЗНЗ І-ІІ ступенів. ![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/1/s43026265.jpg)
Педагоги навчального закладу провели відкриті уроки: українська мова, 8 клас (учитель Литовко О.І.); фізична культура, 6 клас (учитель Казимова Л.М.); читання, 4 клас (учитель Капертеха С.М.). ![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/1/s68255143.jpg)
Відбулося шкільне свято "Доброта - краса людської душі", у якому взяли уч асть вихованці та педагоги навчального закладу. ![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/1/s32018363.jpg)
Директори шкіл І-ІІ ступенів відвідали нетрадиційне засідання шкільного методичного о'бєднання класних керівників з теми : "Формування професійної компетентності класного керівника, розвиторк його інтелектуального потенціалу через впровадження спадщини В.Сухомлинського" ![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/1/s24547233.jpg) |