Субота, 17.08.2019, 17:02
Відділ освіти Бобровицької районної державної адміністрації
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2016 » Квітень » 11 » Змагання з легкоатлетичного кросу
14:52
Змагання з легкоатлетичного кросу

  08 квітня відбулися районні змагання школярів з легкоатлетичного кросу. Юнаки та дівчата випробовували свої сили на різних дистанціях, в результаті призові місця розподілилися таким чином:

  Дівчата 1998-2000 р. н., дистанція 1000 метрів:

І місце – Горбачевська Аліна, учениця Козацького НВК;

ІІ місце – Сорока Анна, учениця Старобасанської ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів;

ІІІ місце – Жугрова Софія, учениця Макарівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

  Дівчата 2001-2002 р. н., дистанція 800 метрів:

І місце – Жигалюк Євгенія, учениця Озерянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Кобельчук Ілона, учениця Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

ІІІ місце – Лесенко Аліна, учениця Бобровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

  Дівчата 2003 р. н. та молодші, дистанція 800 метрів:

І місце – Холод Юлія, учениця Бобровицької гімназії;

ІІ місце – Машаренкова Наталія, учениця Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Богінська Каріна, учениця Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  Юнаки 1998-2000 р. н., дистанція 2000 метрів:

І місце – Кондрацький Олександр, учень Новобасанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Яковлев Валентин, учень Ярославської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Гавій Ілля, учень Кобижчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  Юнаки 2001-2002 р. н., дистанція 1000 метрів:

І місце – Корнобай Юрій, учень Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Колібаба Андрій, учень Кобижчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Кулакевич Віталій, учень Старобасанської ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів.

  Юнаки 2003 р. н. та молодші, дистанція 1000 метрів:

І місце – Тимченко Максим, учень Бобровицької гімназії;

ІІ місце – Кириловський Андрій, учень Ярославської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Щибун Євген, учень Бобровицької гімназії.

  У загальнокомандному заліку першість вибороли команди Бобровицької гімназії (І група) та Старобасанської ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів (ІІ група); на другому місці – команди Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (І група) та Ярославської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ група); на третьому – команди Озерянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (І група) та Макарівської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІ група).

  Вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних досягнень!

 

 

Переглядів: 193 | Додав: rono | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту

Бобровицька ЗОШ № 1


Бібліотека Бобровицької ЗОШ № 1


Педагогічна преса

Бобровицький методичний кабінет

Відділ освіти
Конструктор сайтів - uCoz