28 листопада 2012 року на базі Марковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася семінар-нарада для директорів шкіл з питання «Виховання особистості на духовних, моральних і культурних надбаннях українського народу».
Керіники шкіл відвідали уроки з читання, математики, англійської мови, етики, української літератури; познайомилися з роботою шкільного історико-краєзнавчого музею; побували на методичному засіданні класних керівників та на захисті історичного проекту "Хата моя, біла хата". Підвела підсумки роботи семінару начальник відділу освіти Л.В.Любенко.
![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/0/40662554.jpg)
![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/0/24867693.jpg)