За традицією в Україні, в Масляний тиждень люди проводжають зиму і обрядами зустрічають весну, як відомо, кожен день цього святкового тижня має свою назву. Хоча обряди свята і мають язичницьке коріння, проте зараз це все ж православне свято. Згідно традиції, Масляна радує нас традиційним блюдом – млинцями, крім цього протягом тижня дозволяється їсти молочні продукти, рибу та вершкове масло, від чого і з’явилася назва «Масляна».
Протягом Масляної проводяться різноманітні обряди, гостини, гуляння.
У Рудьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів учні весело зустріли Масляну: гарячі млинці, спалювання «дідуха», розваги.
![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/1/25772427.jpg)
![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/1/06817840.jpg)
...
Читати далі »