Педагогічні та учнівські колективи дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів взяли активну участь у Всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля». У рамках акції проведено прибирання підвідомчих територій, братських могил, могил Невідомих солдатів, насаджено молоді дерева та кущі, квітники, укріплено та пофарбовано споруди на пришкільних спортивних майданчиках.
![](/_nw/5/32108379.jpg)
![](/_nw/5/01275924.jpg)
![](/_nw/5/22193110.jpg)
![](/_nw/5/71012876.jpg)
...
Читати далі »