«Двадцятий рік поспіль конкурс «Учитель року» є однією з яскравих подій у житті освітян, яка збирає у тісному колі однодумців, виявляє все нові й нові імена талановитих педагогів Чернігівщини» - зазначив Анатолій Заліський, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації.
За підсумками проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» журі визначило найкращих і найдостойніших педагогів. Одними з них стали:
у номінації «Хімія»:
лауреат Оксана Сергіївна Ященко – учитель Бобровицької гімназії;
у номінації «Правознавство»:
лауреат Сергій Петрович Гавриленко – учитель Озерянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Учасники конкурсу гідно представили свої навчальні заклади.
Щиро вітаємо педагогів-новаторів Бобровиччини та бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії та нових педагогічних звершень і визначних перемог заради рідного краю та мирної і єдиної незалежної України!
![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/2/s04006980.jpg) ![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/2/36487630.jpg)
![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/2/40970710.jpg) ![](http://bobrovitsarono.at.ua/_nw/2/s18936057.jpg)
$IMAGE5$ |