П`ятниця, 19.04.2024, 16:35
Відділ освіти Бобровицької районної державної адміністрації
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Програми [30]
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Програми

У категорії матеріалів: 30
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році. 

Програми | Переглядів: 357 | Додав: rono | Дата: 05.02.2018

ЗНО-2017 відбудеться з 23 травня по 15 липня

Зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року відбудеться з 23 травня до 15 липня 2017 року. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки № 889 від 27 липня 2016 року.

Також, зазначеним наказом визначено, що кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш ніж із чотирьох навчальних предметів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.

Також, наказом затверджено перелік предметів ЗНО. Як і у цьому році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 12 предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова,  іспанська мова, німецька мова, російська мова та французька мова.

Тест ЗНО з української мови та літератури є обов’язковим для всіх абітурієнтів.

 

Програми | Переглядів: 571 | Додав: rono | Дата: 18.08.2016

Програми зовнішнього оцінювання 2017 року

Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року затверджені наказом Міністерства освіти і науки № 77 від 3 лютого 2016 року «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальноїсередньої освіти».

Зазначений наказ Міністерства освіти набуває чинності з 1 серпня 2016 року.

Наказом затверджені програми з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької та російської мов.

На підставі затверджених програм будуть укладатися тестові завдання для проведеннязовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

ПРОГРАМИ ЗНО 2017 РОКУ

 

Програми | Переглядів: 324 | Додав: rono | Дата: 20.07.2016

Для того, щоб зареєструватися, потрібно обов’язково ознайомитися із Правилами прийому до обраного вищого навчального закладу, визначити перелік предметів (не більше чотирьох), результати ЗНО з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання, Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти та Порядком реєстрації для участі в ЗНО-2016 році.

У 2016 році ЗНО проводитимуть з таких предметів:

5 травня - українська мова і література;

11 травня - математика;

13 травня – історія України;

3 червня – російська мова;

6 червня - іспанська мова;

7 червня – англійська мова;

8 червня - німецька мова;

9 червня - французька мова;

10 червня – біологія;

13 червня – фізика;

15 червня – географія;

17 червня – хімія

Загальна кількість предметів, вибраних для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох, з яких українська мова і література є обов’язковим. Також, слід пам’ятати, що у 2016 році результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів, а з двох предметів – українська мова та математика або історія України (на вибір) – як результати державної підсумкової атестації.

Для успішної реєстрації потрібно підготувати відповідні документи:

- реєстраційну картку (заповнити та роздрукувати з сайту УЦОЯО (http://testportal.gov.ua), у яку власноручно вписати текст заяви, поставити підпис та дату оформлення реєстраційної картки;

- дві однакові фотокартки 2015/2016 року розміром 3х4 см (на документи);

- копію першої сторінки паспорта громадянина України або свідоцтва про народження для тих, хто народився після 01 вересня 1999 року;

- довідку з місця навчання, що підтверджує здобуття в 2016 році повної загальної середньої освіти або копію документа про здобуття повної загальної середньої освіти – для студентів, учнів ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., випускників минулих років.

Також, звертаємо увагу, що, за потреби, додаються наступні документи:

- висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);

- копія документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

- документи, перекладені державною мовою та завірені нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою).

Увага! Усі копії документів повинні мати напис: Згідно з оригіналом (без лапок), особистий підпис, ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року подають до свого навчального закладу сформований комплект документів (за окремим графіком), а студенти, учні ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., випускники минулих років надсилають самостійно не пізніше 4 березня 2016 року на адресу Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (а/с 86, м. Київ, 02192).

Надсилати документи бажано рекомендованим листом.

Перевірити стан реєстрації абітурієнт може на сайті УЦОЯО (http://testportal.gov.ua), скориставшись номером, указаним у контрольно-інформаційному листі до реєстраційної картки.

Протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів на вказану адресу проживання, а для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року на адресу навчального закладу, надійде Сертифікат, який буде перепусткою на пункти тестування під час ЗНО-2016 .

Абітурієнту буде відмовлено в зареєстрації для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:

• надішлано не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;

• неналежно оформлено реєстраційну картку;

• в реєстраційній картці зазначено недостовірні дані;

• подано заяву пізніше 4 березня 2016 року.

Програми | Переглядів: 375 | Додав: rono | Дата: 01.02.2016

Міністерством освіти і науки затверджено Календарний план підготовки та проведення ЗНО в 2016 році, яким визначено дати проведення тестування з кожного навчального предмета, а також дати проведення основних заходів, що супроводжуватимуть проведення тестування у наступному році.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня та триватиме до 17 червня.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як iз чотирьох навчальних предметів. Усі тести, винесені на ЗНО-2016, будуть однорівневі.

До програми проведення ЗНО включено тести з 12 навчальних предметів

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період ХХ - початок ХХІ століття) будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Тестування у 2016 році проводитиметься за програмами ЗНО, затвердженими минулого року.

Подання реєстраційних документів особами, які проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання, розпочнеться 1 лютого та триватиме до 4 березня.

До 18 березня в учасників ЗНО буде можливість внесення змін до реєстраційних даних.

Порядок реєстрації, яким буде визначено процедуру та умови проведення реєстрації осіб для участі у ЗНО буде затверджено окремим наказом Українського центру оцінювання якості освіти у грудні 2015 року.

Обробка бланків відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасників зовнішнього тестування з української мови та літератури, математики та історії України здійснюватиметься з 6 травня до 26 травня 2016 року. Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України відбудеться не пізніше 26 травня 2016 року, з інших предметів – не пізніше 25 червня 2016 року. Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики та історії України розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів, з інших предметів – починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 14 червня до 4 липня 2016 року. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 8 липня 2016 року.

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результати ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100-200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання. Учасники ЗНО, які не матимуть результатів ЗНО (отримають результат «не склав») з навчальних предметів, що визначені МОН України як обов’язкові, до проходження ЗНО з інших навчальних предметів не допускатимуться. Учасники тестування, які не подолають «поріг» з інших предметів, не зможуть використати результати ЗНО з цих предметів для вступу до ВНЗ.

З метою відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні буде проведено пробне зовнішнє оцінювання з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2016 році.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб:

  • 2 квітня 2016 року – українська мова і література;
  • 9 квітня 2016 року – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, російська мова, французька мова.

Реєстрація на пробне ЗНО 2016 року триватиме з 5 січня до 30 січня 2016 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться на платній основі. Вартість визначається Українським центром оцінювання якості освіти і становить цього року 111 грн.

Реєстрація на пробне незалежне оцінювання здійснюється тільки в он-лайн режимі на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти http//:kievtest.org.ua.

Програми | Переглядів: 393 | Додав: rono | Дата: 21.12.2015

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти буде проводитися:

02 квітня 2016 року – з української мови і літератури;

09 квітня 2016 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, здійснюватиметься з 05 до 30 січня 2016 року на сайті http//: kievtest.org.ua

 Вартість пробного ЗНО з одного предмета складає 111.00 грн.

Стежте за подальшою інформацією.

Програми | Переглядів: 373 | Додав: rono | Дата: 27.11.2015

ЗНО з історії України: готуйся до тесту онлайн

У 2016 році випускний іспит з історії України учні 11-х класів складатимуть у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Іспит складатимуть як випускники, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів, так і ті випускники, яким необхідно отримати лише оцінку державної підсумкової атестації з предмета.

Виходячи з цього, тест ЗНО 2016 року з історії України буде складатись з двох частин.

Результат виконання завдань першої частини буде зарахований як державна підсумкова атестація з історії України. Ця частина міститиме тридцять завдань різних форм та охоплюватиме період історії України ХХ ст. - початку ХХІ ст.

Друга частина тесту також міститиме тридцять завдань різних форм і охоплюватиме період історії України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.

Увага! Результат виконання завдань першої та другої частини тесту буде використовуватися абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів України.

З метою якісної підготовки до ЗНО з історії України, випускники шкіл можуть скористатися безкоштовним онлайн-сервісом та дистанційно готуватись до тестування.

Сайт ЗНО-онлайн пропонує всю базу завдань тестів з історії України, що пропонувались абітурієнтам під час проведення основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також під час пробних тестувань упродовж 2007-2015 років.

Загалом до банку завдань з історії України на сайті zno.osvita.ua включено понад 1100 тестових завдань різних форм та рівнів складності.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження справжнього тестування.

Після виконання кожного із запропонованих тестів користувач отримає правильні відповіді на всі завдання та розрахунок результату у тестових балах.

Також, є можливість відкрити повний перелік усіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, що були запропоновані учасникам тестування з часів запровадження ЗНО. У цьому варіанті проходження тестування ви отримуєте правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Бажаємо успішної онлайн підготовки!

ЗНО ОНЛАЙН. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

Зовнішнє незалежне оцінювання з історії України відбудеться 13 травня 2016 року.

ОСОБЛИВОСТІ ТЕСТУ 2016 РОКУ

Програми | Переглядів: 364 | Додав: rono | Дата: 16.11.2015

Особливості ЗНО-2016: роз’яснення МОН

Роз’яснення Міністерства освіти і науки щодо ходу підготовки до проведення та особливостей зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. За матеріалами Інформаційного бюлетеню Міністерства освіти і науки, листопад 2015.

Над чим зараз працює Український центр оцінювання якості освіти? Про які особливості проведення ЗНО-2016 варто знати? Коли складатимуть ЗНО студенти навчальних закладів I-II рівнів акредитації? За якими програмами складатимуть ЗНОвипускники 2016 року?

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) отримав необхідне фінансування і активно готується до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році: розробляються і затверджуються тестові завдання, оновлюється матеріально-технічна база, перевіряється логістика (тиражування і доставка тестових завдань) та взаємодія між регіональними центрами, ведеться робота з доукомплектування штату, в першу чергу – ІТ-працівниками.

Окрім того, два регіональних центри були організовані і розпочали роботу фактично «з нуля» - це Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти, який повинен замінити в своєму регіоні колишній Сімферопольський центр, та Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти у місті Слов’янську.

Цього року під час проведення ЗНО всі тести будуть однорівневими, практику використання поглиблених тестів поки що призупинено. Це пов’язано з тим, що університети нечасто вимагали в абітурієнтів результати саме поглибленого тесту, а його підготовка та обслуговування вимагало значних ресурсів (людей, коштів та часу). Проте в майбутньому УЦОЯО і Міністерство освіти планує повернутися до розробки і використання поглиблених тестів ЗНО.

Впровадження ЗНО для навчальних закладів I-II рівнів акредитації також відкладається до 2017 року.

Щодо використання минулорічних програм ЗНО – ця практика не несе жодної загрози для якості тестів. Навпаки, для учнів, які здаватимуть ЗНО у 2016 році це є зручним і зрозумілим – адже вже на початку навчального року вони знатимуть, які саме знання перевірятимуться під час тестування і зможуть якісніше підготуватися до здачі тестів ЗНО.

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2016 році відбуватиметься в період з 5 травня до 10 липня.

Програми | Переглядів: 446 | Додав: rono | Дата: 16.11.2015

НАКАЗ

№ 1107 від 26 жовтня 2015 року

Про закріплення зон обслуговування за
регіональними центрами оцінювання якості освіти

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 31 грудня 2005 р. № 1312 "Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти", від 10 вересня 2014 р. № 421 "Деякі питання діяльності регіональних центрів оцінювання якості освіти", наказу Міністерства освіти і науки від 02 жовтня 2014 р. № 1125 "Про створення Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти", з метою організованого проведення в регіонах зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік зон обслуговування, в яких регіональні центри оцінювання якості освіти забезпечують проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, накази Міністерства освіти і науки України від 22.12.2010 р. № 1264 "Про розподіл областей для обслуговування регіональними центрами оцінювання якості освіти" та від 16.04.2014 р. № 464 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 22.12.2010 № 1264".

3. Управлінню зв'язків з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатній службі) (Загоруйко Ю. А.) зробити відмітки у справах архіву.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Совсун І. Р.

Міністр       Сергій Квіт

 

Програми | Переглядів: 452 | Додав: rono | Дата: 06.11.2015

Про затвердження Календарного плану
підготовки та проведення в 2016 році
зовнішнього незалежного оцінювання
результатів навчання, здобутих на основі
повної загальної середньої освіти

Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095(в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2015 року № 533), Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 року № 222, наказу Міністерства освіти і науки України від 14 вересня 2015 року № 923 "Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2015 року за № 1152/27597, з метою організованого проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Календарний план підготовки та проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що додається.

2. Керівникам; департаментів, управлінь освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, вищих навчальних закладів:

1) сприяти Українському та регіональним центрам оцінювання якості освіти в підготовці та проведенні зовнішнього незалежного оцінювання;

2) створити умови для роботи пунктів реєстрації, пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання та пунктів перевірки;

3) забезпечити в повному обсязі залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців для роботи у тимчасових пунктах, утворених з метою підготовки та проведення зовнішнього незалежного- оцінювання, згідно із замовленнями, що формуються регіональними центрами оцінювання якості освіти.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Совсун І. Р.

Міністр      Сергій Квіт

Програми | Переглядів: 456 | Додав: rono | Дата: 06.11.2015

1-10 11-20 21-30
Друзі сайту

Бобровицька ЗОШ № 1


Бібліотека Бобровицької ЗОШ № 1


Педагогічна преса

Бобровицький методичний кабінет

Відділ освіти
Конструктор сайтів - uCoz